RSS zdroj

About

Tahle stránka vznikla jen tak pro zábavu, pro sdílení…osobní projekt toho, že se občas pokouším vařit tak, aby to maximálně kopírovalo zásady paleo diet….k tomu mě přivedl crossfit, přátelé okolo mě a snaha mít dostatek energie a svalů… Pamatuji si na svého kamaráda (ktrerému patří největší dík, protože mě přemluvil k první návštěvě crossfitu a nakazil mě svojí láskou ke crossfitu), který se rozhodl podstoupit crossfit challenge..intenzivní trénink a paleo diet, v té době jsem na něj koukala jako na blázna. Extrém. Ale po čase mi to začalo připadat zajímavé.

Vím, jak je těžký občas vymyslet co jíst a že spousta způsobů stravování končí a padá právě na tom. Dodržovat nějaké zásady, u toho intenzivní trénink a ještě neustále přemýšlet co uvařit a neskončit pořád dokola jen u míchaného tofu…proto tahle stránka…o dobrém jídle…a jako zdroj receptů a ulehčení rozhodování o tom co vařit…

Závěrem: sama paleo diet stoprocentně nedodržuji. Přijde mi jako zajímavý způsob stravování a ačkoli jsem ze svého jídleníčku už dlouhodobě vypustila některé potraviny (jako těstoviny, brambory, rýži a jiné přílohy), občas je jím a jím i věci, které by do paleo nezapadaly. Zároveň hlavní jídla často vařím a vymýšlím tak, aby byly co nejvíc paleo… Jak bylo na začátku – prostě zábava  a objevování nových věcí…

Reklamy

2 responses »

 1. Ahoj, chci ti moc pochválit tvoje stránky, jelikož jsem veganka, jediná mezi mými přáteli a známími a k tomu ještě dělám fitness, neni pro mě lehký pořád vymejšlet recepty který by byli dobrý a zároveň i hodnotný kvůli tréninkům. Ale tady jsem načerpala nějakou novou inspiraci takže děkuju:)
  Chci se jen zeptat, na crossfit chodíš v Praze? Přemýšlím už dlouho že to zkusím,ale neměla jsem zatím odvahu:)

  Odpovědět
  • Ahoj,

   díky moc za pochvalu 🙂 a jsem ráda, že tě inspirovaly, to je nejlepší zpětná vazba.

   Jojo, na crossfit chodim v Praze, do Crossfit Committed(crossfitcommitted.com), pokud jsi z Prahy přijd se na nás někdy podívat. Pokud nejsi mohla bych ti treba poradit i v jinych městech.

   Odpovědět

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: